Hakkımızda

68 YILLIK
Sektör Tecrübesi

furniturestore-sep2
1955 yılında kurulmuş olan firmamız depolama ve dağıtım yaparak endüstriyel gaz sektöründe faaliyetine başlamıştır.

2014 yılında Pendik Sanayi Bölgesi mevkiin de1000 m2 kapalı toplam 5000 m2 civarındaki alanda geniş bir kitleye hitap edebilecek büyüklükte ve kapasitede dolum tesisini faaliyete geçirmiştir.

Şirketimiz yüzlerce müşterisine gaz tedarikini, tüpler,tüp demetleri (paletler) ve sıvı taşıma kaplarıyla kullanım miktarlarını ve tedarik mesafelerini göze alarak güçlü bir dağıtım ağı ile servislerini hızlı,güvenli ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Daima en iyi gazı sağlar...

3

dolum tesisi

8

Tank Tesisi

35

Personel

20

Nakliye Aracı

Sertifikalarımız

Kalite standartlarımız
Sağladığımız

Ürün ve Hizmetler

Sağlar Gaz'ın amacı sanayi ve sağlık kuruluşlarının ve insanlarımızın gaz ihtiyacını emniyetli bir şekilde, standartlara uygun olarak ve dürüstlükten ödün vermeden makul fiyatlarla karşılamaktır. Bunu yaparken çalışanlarımızı da sürekli olarak geliştirmek, onlara iyi bir çalışma ortamı sağlayarak işlerinde mutlu olmalarını sağlamak da öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Çalışmalarımızı, kendimizi ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirerek, amacımıza, hedeflerimize ve şartlara uygun olarak sürdüreceğimizi taahhüt eder, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Satış Sonrası

İhitiyacınız olduğu her an

Üretiminizin ve hizmetlerinizin devamı için siparişlerinizin doğru zamanda ve  doğru yere ulaşmasını sağlamak misyonumuzdur.

Müşteri hizmetlerimiz ve tüm iletişim kanallarımız ile isteklerinizin temini için hızlı ve doğru aksiyon almak için çalışıyoruz.